Szkoła Liderów Collegium Bobolanum zaprasza na bezpłatne warsztaty, które poprowadzą absolwenci organizowanego w Collegium Bobolanum kursu trenerskiego. Warsztaty odbędą się w siedzibie uczelni w Warszawie, ul. Rakowiecka 61 (wejście od ul. A. Boboli) w piątek 16 maja w godzinach od 10.00 do 14.00. Uczestnicy otrzymają certyfikat ukończenia szkolenia. Tematy warsztatów w załączniku. Liczba miejsc na poszczególne warsztaty jest ograniczona, a o zakwalifikowaniu decydować będzie kolejność zgłoszeń. Zgłoszenia prosimy przesyłać mailowo na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. do dnia 14 maja b.r. włącznie. W temacie prosimy wpisać temat warsztatu a w treści swoje imię, nazwisko i telefon kontaktowy. Serdecznie zapraszamy.

Warsztaty SzLid 1

Warsztaty SzLid 2