Katolickie Biuro Informacji i Inicjatyw Europejskich OCIPE-Warszawa w ramach XV Polskich Spotkań Europejskich zaprasza na panel pt. "RELIGIE KSIĘGI (JUDAIZM, CHRZEŚCIJAŃSTWO I ISLAM) O JEDNOŚCI EUROPY". W dyskusji udział wezmą: PIOTR KADLCIK (przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich), TOMASZ STEFANIUK (przewodniczący oddziału lubelskiego Ligi Muzułmańskiej w RP), LESZEK GĘSIAK SJ (jezuita, wieloletni pracownik OCIPE-Bruksela). Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 maja 2008 r. o godz.18.00 w Auli Wielkiej Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, Sekcja Bobolanum przy ul. Rakowieckiej 61. Wstęp wolny.

Katolickie Biuro Informacji i Inicjatyw Europejskich

w ramach

zaprasza na panel

RELIGIE KSIĘGI
(JUDAIZM, CHRZEŚCIJAŃSTWO I ISLAM)
O JEDNOŚCI EUROPY

czwartek, 8 maja 2008 r. o godz.18.00

Udział wezmą:

PIOTR KADLCIK (przewodniczący Związku Gmin Wyznaniowych Żydowskich),
TOMASZ STEFANIUK (przewodniczący oddziału lubelskiego Ligi Muzułmańskiej w RP),
LESZEK GĘSIAK SJ (jezuita, wieloletni pracownik OCIPE-Bruksela).

Spotkanie odbędzie się w czwartek, 8 maja 2008 r. o godz.18.00 w Auli Wielkiej Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie, Sekcja Bobolanum przy ul. Rakowieckiej 61.
Wstęp wolny.