16 maja 2019 r. w czwartek obchodzimy Uroczystość św. Andrzeja Boboli, który jest patronem naszej uczelni. Zapraszamy na uroczyste obchody wspólnie z Parafią pw. św. Andrzeja Boboli przy Sanktuarium Narodowym św. Andrzeja Boboli na ul. Rakowieckiej 61 w Warszawie, w dzielnicy Mokotów.

W środę będziemy przeżywać uroczystości odpustowe ku czci św. Andrzeja Boboli SJ, męczennika - Patrona Polski, Warszawy oraz naszej parafii. Msza odpustowa.

- 31. Rocznica erygowania Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie

- 62. rocznica wydania encykliki Piusa XII o św. Andrzeju Boboli Invicti athletae Christi

- 81. rocznica kanonizacji św. Andrzeja Boboli i 80. rocznica przybycia relikwii św. Andrzeja Boboli do Kolegium Jezuitów

- 101. rocznica odzyskania niepodległości Polski

- 101. rocznica powrotu jezuitów do Warszawy

- 201. rocznica powstania Metropolii Warszawskiej

- 302. rocznica męczeńskiej śmierci św. Andrzeja Boboli

Jest to dzień rektorski i studenci zwolnieni są z zajęć. Zapraszamy wszystkich do modlitwy za wstawiennictwem naszego Patrona o Boże błogosławieństwo na naszej uczelni, wszystkich studentów, wykładowców, pracowników i wszystkie osoby, do których sięga działalność Papieskiego Wydziału Teologicznego Collegium Bobolanum.