Zapraszamy konferencję Bobolanum do Auli Wielkiej w czwartek 12 maja o godz. 19.00. O. prof. dr hab. Marek Sokołowski SJ wygłosi ostatnią w tym roku akademickim konferencję Bobolanum pt. "Czas domu - czas życia". Wstęp wolny!

Zapraszamy na cykl Konferencji Bobolanum 2021/2022 - Wszystko ma swój czas i jest wyznaczona godzina na wszystkie sprawy pod niebem (Koh 3,1)

KonfBob 2021

Collegium Bobolanum zaprasza na wykłady w ramach cyklu »Konferencje Bobolanum«, które co roku podejmują aktualną tematykę. Konferencje odbywają się w drugi czwartek miesiąca w godzinach 1900-2030 w Auli Wielkiej Collegium Bobolanum przy ulicy Rakowieckiej 61 w Warszawie (wejście od ul. Rakowieckiej lub od ul. Andrzeja Boboli). Konferencje są otwarte dla wszystkich zainteresowanych, także tych, którzy nie są naszymi studentami. Wstęp jest wolny. Comiesięczne Konferencje Bobolanum są organizowane od kilku lat. W ramach różnych serii odbywały się już wykłady z: zakresu współczesnej duchowości, duchowości wielkich religii, głównym szkołom duchowości chrześcijańskiej, wielkim postaciom duchowym XX wieku, rzeczywistości duchowej i rozeznawania, pojednania. Wszystkich gorąco zapraszamy do intelektualnego pogłębiania swojej wiary i zdobywania wiedzy związanej ze sprawami duchowymi!

Folder

Nagrane Konferencje Bobolanum - archiwum na YouTube

Archiwalne Konferencje (pliki dźwiękowe)