W czwartek 23 listopada 2017 r. o godz. 19.00 w Auli Wielkiej Collegium Bobolanum zapraszamy na promocję książki „Rok ważnych pytań”. Książka ma czterech autorów:

Krzysztof Ołdakowski SJ - ksiądz, dziennikarz
Małgorzata Kownacka - dziennikarka Polskiego Radia
Marek Sztomberski - psycholog, trener biznesu
Krzysztof Bazyl - fotograf, podróżnik, coach

Odpowiadają oni na 52 ważne życiowe pytania w różnych perspektywach: duchowej, psychologicznej, rodzinno-społecznej i artystycznej. 

Czy można kochać innych, nie kochając siebie?
Jakie są granice tolerancji?
Sprawiedliwość czy miłosierdzie?
Kiedy przyjemność staje się pułapką?
Na powyższe pytania wielu próbowało już odpowiadać. Są one z gatunku tych, które ciągle powracają. W ich przypadku dobra odpowiedź to taka, która pozwala zyskać nową perspektywę i rozszerzyć pole widzenia. Autorzy, którzy się z nimi mierzą, zaskakują nas swoim świeżym spojrzeniem i oryginalnym podejściem do znanych problemów. Każdy z nich pochodzi z innego środowiska, każdy ma własny bagaż doświadczeń. Właśnie ze spotkania tych wyrazistych osobowości zrodził się "Rok ważnych pytań".

Przypominają: Na ważne pytania nie ma jednej odpowiedzi. Na ważne pytania odpowiada się przez całe życie.

Zachęcają także czytelnika do udzielenia osobistej odpowiedzi. Oczywiście spotkanie będzie połączone z możliwością nabycia książki. Dystrybucją zajmie się nasza księgarnia WAM. Książka dostępna jest również na stronie Wydawnictwa WAM.