Plakat 9 maja 1 s

O. dr Tadeusz Kotlewski SJ weźmie udział w dyskusji panelowej na wykładzie otwartym Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie cyklu „Duchowość dla Warszawy”. Wykład  odbędzie się w środę 9 maja o godzinie 19.00 w Centralnej Bibliotece Rolniczej (ul. Krakowskie Przedmieście 66). Wykład pt. „Zdrowa duchowość a religijność neurotyczna” wygłoszą państwo Monika i Marcin Gajdowie, znani psychoterapeuci i rekolekcjoniści. Po wykładzie odbędzie się dyskusja panelowa z udziałem prelegentów oraz o. dra Tadeusza Kotlewskiego, jezuity, wykładowcy teologii duchowości na Papieskim Wydziale Teologicznym Collegium Bobolanum. Spotkanie poprowadzi s. dr Judyta Pudełko, wykładowca Papieskiego Wydziału. Wstęp wolny - zapraszamy.