2018.07.02kardNyczKubacki

Z radością dzielimy się wiadomością, że 28 czerwca 2018 r. Wielki Kanclerz Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie J.E. ks. kard. Kazimierz Nycz Arcybiskup Metropolita Warszawski nadał ks. dr. hab. Zbigniewowi Kubackiemu SJ tytuł naukowy PROFESORA NAUK TEOLOGICZNYCH.

Po wcześniejszym otrzymaniu nihil obstat Kongregacji Wychowania Katolickiego przy Stolicy Apostolskiej, zachowując przepisy Rzeczypospolitej Polskiej i wymagania kościelne Jego Eminencja wręczył akt nadania tytułu profesora zwyczajnego 30 czerwca 2018 r. w Sanktuarium św. Andrzeja Boboli w Warszawie w obecności o. Prowincjała Tomasza Ortmanna SJ (Delegat Wielkiego Wicekanclerza PWTW), o. Rektora Kolegium Jezuitów o. Roberta Bujaka SJ i o. Kustosza Sanktuarium Waldemara Borzyszkowskiego SJ.

Gratulujemy naszemu o. Rektorowi PWTW Collegium Bobolanum ks. prof. dr. hab. Zbigniewowi Kubackiemu SJ tak istotnego docenienia dotychczasowej pracy naukowej i życzymy dalszych owoców na polu naukowym, dydaktycznym i duszpasterskim AMDG!

2018.07.02Kubacki