2018.12.13habilit2Na zdjęciu obaj doktorzy habilitowani w obecności ks. bp. prof. dr. hab. Tadeusza Pikusa

13 grudnia 2018 roku był dla Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie dniem wyjątkowym. Tego dnia Senat Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie przyjął uchwałę o nadaniu stopnia doktora habilitowanego w dziedzinie teologii o. dr. Markowi Blazie SJ i o. dr. Wacławowi Królikowskiemu SJ. Składamy gratulacje nowym niezależnym pracownikom naukowym i cieszymy się, że powiększy się skład naszego Senatu.

2018.12.13habilit1Na zdjęciu ks. prof. dr hab. Krzysztof Pawlina Rektor PWTW wraz z Prorektorem o. prof. PWTW dr. hab. Piotrem Aszykiem SJ ogłaszają decyzję Senatu o nadaniu stopni naukowych.