Wszystkie zajęcia dydaktyczne na PWTW Collegium Bobolanum są odwołane od 12 marca do 10 kwietnia włącznie, w tym m.in. zajęcia na studiach stacjonarnych, niestacjonarnych, wszystkie spotkania, konferencje, lektoraty, kursy, studia formacyjne, zajęcia dla kleryków i biblioteka.

Studia odbywają się jedynie w formie on-line. Na stronie STUDIA ON-LINE znajdują się materiały i potrzebne informacje. Prosimy regularnie zaglądać na tę stronę. Materiały odnośnie wszystkich przedmiotów i studiów będą uzupełniane i aktualizowane.

Sesja egzaminacyjna zostaje przedłużona do 30 kwietnia.

Komunikat Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: W związku ze wzrostem ryzyka zakażenia wirusem SARS-CoV-2 oraz kolejnymi przypadkami zachorowań na COVID-19 w Polsce wiceprezes Rady Ministrów, minister nauki i szkolnictwa wyższego Jarosław Gowin odwołuje wszystkie zajęcia dydaktyczne na uczelniach w Polsce.

Drugi komunikat Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego: W związku z wprowadzeniem stanu epidemii w Polsce, zawieszenie funkcjonowania uczelni jest przedłużone do 10 kwietnia, a jak najszerzej powinny być prowadzone zajęcia on-line i badania naukowe.