Photo by JESHOOTSCOM on Unsplash

► Sekretariat i Księgowość są fizycznie zamknięte, ale działają w trybie zdalnym on-line. Telefon stacjonarny uczelni 22-542-8717 jest aktywny, a zapytania można przesyłać na e-mail Sekretariatu: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

► Prosimy kontaktować się z prowadzącymi zajęcia (np. regularnie zaglądać na tę stronę studiów on-line: bobolanum.moodle.org.pl, sprawdzać e-maile, uczestniczyć w zajęciach poprzez Zoom). Te różne platformy komunikacyjne pozwalają kontrolować każdego użytkownika kiedy ostatnio się zalogował.

► Materiały odnośnie wszystkich przedmiotów i studiów są uzupełniane i aktualizowane. Sposób prowadzenia zajęć on-line każdy prowadzący dostosowuje indywidualnie ze studentami swojego kursu.

Wszyscy studenci i wykładowcy mają założone konta. Każdy otrzymał e-mail z instrukcjami do pierwszego logowania:

- od (Nadawca): Administrator Moodle
- o Temacie: "Platforma e-learningowa: Nowe konto użytkownika"

Ci, którzy jeszcze nie zalogowali się na platformę e-learningową, to czas najwyższy, aby zrobić ten krok. Jeśli ktoś nie otrzymał e-maila o logowaniu, to proszę sprawdzić w skrzynce e-mail zakładkę SPAM. Po otwarciu tego e-maila należy postępować zgodnie z instrukcjami. Jeśli ktoś nie otrzymał takiego emaila, albo pomyłkowo skasował to proszę skontaktować się z Sekretariatem Uczelni.

Informacje szczegółowe...

► Sposób logowania

Wejdź na stronę: https://bobolanum.moodle.org.pl/ i kliknij „Zaloguj się”
- Podaj najpierw login (można używać zarejestrowanego e-maila albo wpisać małymi literami bez polskich liter imię.nazwisko np. pawel.slaskiewicz
- Jeśli używasz osobistego komputera można zaznaczyć „Zapamiętaj login”
- „Zaloguj się”

Jednorazowe hasła, które trzeba zmienić przy pierwszym logowaniu rozsyłane są e-mailem. Jeśli ktoś nie otrzyma hasła do 24 marca, to proszę od 25 marca kontaktować się z sekretariatem uczelni.

► Sposób wylogowania

Po udanym logowaniu i zakończeniu pracy z platformą e-learningową można wylogować się z platformy:
- W prawym górnym rogu okienka kliknij na swoje imię i nazwisko, a następnie kliknij na „Wyloguj”.