W pierwszej połowie listopada br. społeczność studentów Collegium Bobolanum wybierała reprezentację do Samorządu Studentów na rok akademicki 2016/17.

W dniu 21 listopada obrany został skład personalny nowego Samorządu. Nowym Przewodniczącym został Aleksander Rudz, Vice-Przewodniczącym Paweł Zarychta, natomiast Sekretarzem Dominika Rajewska. Wygląda na to, że silną reprezentację tegorocznego Samorządu stanowią studenci Politologii. Pozostałymi członkami Samorządu zostali: Valerii Dvornik, Radosław Borawski SJ, oraz Rafał Bulowski SJ. Gratulacje!

Nowemu Samorządowi życzymy wytrwałej i kreatywnej reprezentacji studentów Collegium Bobolanum, jak i samej uczelni. Warto nadmienić, iż w planach tegorocznego Samorządu jest m.in. organizacja wyjazdu do Lwowa, czy ogólnopolskiego spotkania dla studentów wydziałów teologicznych.

Składam gratulacje wszystkim wybranym do Samorządu Studentów Collegium Bobolanum!
Jest to znak zaufania studentów, i mam nadzieję, że będziecie dobrze reprezentować sprawy studenckie. Szczególnie ważne, by były one dobrze komunikowane Władzom Wydziału, byśmy mogli wspólnie czynić naszą Uczelnię lepszą, bardziej przyjazną a pojawiające się trudności przezwyciężać w duchu jedności i wzajemnego szacunku.
Sekretarz ks. dr Robert Wawer SJ
IMG 5822 2