Zaproszenie na spotkanie opłatkowe

2017.12.14Samorzad


Ogół studentów PWTW Collegium Bobolanum jest reprezentowany przez Samorząd Studencki, który działa przez swoje organy. Jest on uprawniony do wyrażania stanowiska we wszystkich sprawach dotyczących studentów. Jest on reprezentowany przez Radę Studentów, jako najwyższy organ samorządu, oraz przez Przewodniczącego, Wiceprzewodniczącego, Sekretarza i fakultatywnie Skarbnika. Do głównych zadań organów Samorządu Studenckiego należy reprezentowanie studentów przed władzami uczelni, obrona ich praw, wspieranie inicjatyw naukowych, kulturalnych, sportowych i turystycznych oraz dbanie o prawidłowy przebieg procesu kształcenia. 

Skład Rady Studentów PWTW Collegium Bobolanum 2017/2018:

Przewodniczący Rady Studentów: Paweł Zarychta

Wiceprzewodnicząca Rady Studentów: Katarzyna Dyrcz

Sekretarz Rady Studentów: Mateusz Basiejko SJ

Skarbnik Rady Studentów: Valerii Dvornik

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

Oprócz aktywności Samorządu Studenckiego PWTW Collegium Bobolanum na forum Uczelni, staramy się być uczestnikami ogólnopolskiego ruchu studenckiego. Nasz Samorząd jest reprezentowany w Parlamencie Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, a od końca 2008 roku jest członkiem Zrzeszenia Uczelni Kościelnych. Ta nowa inicjatywa samorządów polskich szkół wyższych, które działają w polskim systemie szkolnictwa wyższego, ma na celu rozwijanie współpracy i integrację środowiska studentów uczelni kościelnych.