Samorząd Studencki
Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie
- Collegium Bobolanum

...stanowią wszyscy studenci naszej Uczelni. Jest on reprezentowany przez Radę Studentów, jako najwyższy organ samorządu, oraz przez Przewodniczącego, Vice-Przewodniczącego, Sekretarza i fakultatywnie Skarbnika. Do głównych zadań organów Samorządu Studenckiego należy reprezentowanie studentów przed władzami uczelni, obrona ich praw, wspieranie inicjatyw naukowych, kulturalnych, sportowych i turystycznych oraz dbanie o prawidłowy przebieg procesu kształcenia.

Oprócz aktywności Samorządu Studenckiego PWTW - Collegium Bobolanum na forum Uczelni, staramy się być uczestnikami ogólnopolskiego ruchu studenckiego. Nasza Samorząd jest reprezentowany w Parlamencie Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, a od końca 2008 roku jest członkiem Zrzeszenia Uczelni Kościelnych. Ta nowa inicjatywa samorządów polskich szkół wyższych, które działają w polskim systemie szkolnictwa wyższego, ma na celu rozwijanie współpracy i integrację środowiska studentów uczelni kościelnych.

Skład samorządu:

Przewodnicząca Rady Studentów: Karina Skoczek