Samorząd Studencki
Papieskiego Wydziału Teologicznego w Warszawie
- Collegium Bobolanum


...stanowią wszyscy studenci naszej Uczelni. Jest on reprezentowany przez Radę Studentów, jako najwyższy organ samorządu, oraz przez Przewodniczącego, Vice-Przewodniczącego, Sekretarza i fakultatywnie Skarbnika. Do głównych zadań organów Samorządu Studenckiego należy reprezentowanie studentów przed władzami uczelni, obrona ich praw, wspieranie inicjatyw naukowych, kulturalnych, sportowych i turystycznych oraz dbanie o prawidłowy przebieg procesu kształcenia.

Oprócz aktywności Samorządu Studenckiego PWTW - Collegium Bobolanum na forum Uczelni, staramy się być uczestnikami ogólnopolskiego ruchu studenckiego. Nasza Samorząd jest reprezentowany w Parlamencie Studentów Rzeczypospolitej Polskiej, a od końca 2008 roku jest członkiem Zrzeszenia Uczelni Kościelnych. Ta nowa inicjatywa samorządów polskich szkół wyższych, które działają w polskim systemie szkolnictwa wyższego, ma na celu rozwijanie współpracy i integrację środowiska studentów uczelni kościelnych.

 

Skład samorządu:

Przewodnicząca Rady Studentów: Karina Skoczek

Vice-Przewodniczący Rady Studentów: Rafał Bulowski SJ

Sekretarz Rady Studentów: Lidia Zwarycz

Skarbnik Rady Studentów: Eliza Janowska

Koordynator Komisji Wyborczej: Aleksander Rudz

Delegat RS do Komisji Stypendialnej: Adrian R. Helik SJ

Kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.